| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când vedeți pozele de la nunta și soțul are zâmbetul foarte forțat și se încruntă?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Si-a dat seama prea târziu ce mare tâmpenie a făcut.

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

De parca in realitate nu vezi cand face astfel de moace in poze.

| Hyperion7 a răspuns:

Înseamnă că nu e mandu de cum arata atuncilaughing
As rade de fata lui rolling on the floor

| blackann a răspuns:

Ma face de ras in fata tuturor care vor vedea pozele?
ramane fara dinti, data viitoare macar sa aiba motiv sa nu zambeasca

| TheGentleman a răspuns:

Nu este nimic neobișnuit. Am văzut mulți miri care nu puteau zâmbi în poze, în timp ce mireasa era zen, cu gura până la urechi. Unii din cauza emoțiilor, alții că pur și simplu nu le place să fie fotografiați.

Uită-te și la pozele de acu 50-100 de ani: miresele zâmbesc, mirii adoptă o atitudine mai formală

| ILikeBlackCats a răspuns:

Idem. Mă sperii

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Ma sperii

| Michele7 a răspuns:

Poate nu le are cu statul la poze și fiind mire, s-a străduit puțin. happy