| Noonehereyet a întrebat:

Hey! Imi place de un baiat de aproape 3 ani. M-am saturat si am hotarat sa incerc sa-l uit. Dar de fiecare data cand il vad imi tresare inima din piept. Si acum pe un grup a facut un selfie si ca prim pas am vrut sa sterg poza, dar pur si simplu nu pot. Ce sa fac? Help me! sad

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu stii cum sa ii atragi atentia, ia-ti gandul de la el.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Baga-te tu in seama daca nu o face el, fii mai jucausa cu el in modul placut, lasa-l pe el sa te descopere, arata-i la inceput putin interes pana cand el o sa te aibe in vizor si de acolo ma gandesc ca stii ce sa faci.

| Otto2014 a răspuns:

Si mie imi placea de o fata, o vad zilnic, deci greu de uitat.
Am inceput s-o injur in gand, sa am ganduri negre, si asa am scapat.Acum nu-mi vine sa cred, cum de-mi placea de ea?

| maryus24 a răspuns:

Dar de ce nu ai vrea sa fii cu el?
E prima ta dragoste?
Toate au sa treaa la timpul lor.

| Noonehereyet explică (pentru maryus24):

Nu ca n-as vrea sa fiu cu el. Dar de la un timp nu ma vorbeste cu mine etc.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Noonehereyet):

S-a plictisit, vrea actiune, sex adrenalina, sange,