| RoxanaCreatza a întrebat:

Hey,inainte ca penisul sa ejaculeze, e acea substanta care curge pentru a ajuta la alunecarea penisului mai bine acea substanta contine spermatozoizi sau nu? poti sa ramai insarcinata? rog raspunsuri cat mai corecte de la cei care chiar stiu daca contine sau nu.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Se numeste lichid pre-ejaculator si DA contine spermatozoizi si DA poti ramane insarcinata dar depinde ca acest lichid contine putini spermatozoizi, 3 zile le ia spermatozoizilor sa ajunga la ovul si intre timp mai si mor.Fa-ti un test de sarcina ca sa fii mai sigura si protejeaza-te de acum inainte.Bafta!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| RuscanuDanielVasile1995 a răspuns:

Daca barbatul cu care ai facut sex nu are prezervativ ramai insarcinata