| BlackScribble a întrebat:

Hey! Iubitul meu spune ca ma iubeste, a pus un film pe youtube cu pozele mele, are la av poza cu mine, dar ieri, prietenele mele mi-au spus ca l-au vazut cu o fata si el venea de la fotbal si era lovit undeva sub ochi si fata l-am mangaiat si l-a intrebat ce are.Sa ma despart de el?cryingcrying

13 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Asta nu demonstreaza ca este ceva intre ei.

| forever4you a răspuns:

Nuuuuuuuuuu sa nu faci aceeasi greseala pe care am facut-o si eucryinginca il iubesti continua relatia poate a incercat sa se dea la el dar el nu ia raspuns 'capcanei' pentru ca te iubeste pe tine

| Lovely a răspuns:

In primul rand tu chiar te lasi pacalita de niste avatare si un film pe youtube?! chiar te poate cumpara cu atat?! si ia-o pe partea cealalta! daca tu in urma unui meci de volei ( exemplu doar!) te-ai fi lovit la ochi si un tip caruia i se facuse mila de tine te intreaba ce ai si incearca sa iti aline durerea te simti bine nu? apoi cand ajungi acasa prietenul tau iti zice: ma despart de tine pentru ca te-am vazut cu ala! si tu incerci sa-i explici ca nu e nimic intre tine si tipul ala, si doar s-a interesat de cum te simtiwinking logic vorbind, asta e motiv de despartire?

| aniriiiiii a răspuns:

straight face Cum sa te desparti de el pentru asta?straight face Inteleg ca poate te-a durut cand ai auzit, dar gandeste`te ca poate nu e adevarat ce ti-au zis ele, pot fi invidioase ai mai mare incredere in ele decat in iubitul tau?

Si daca ar fi fost asa ce? Ea doar la mangaiat... daca el n `a facut nimic ce motiv ai?

Funda?

| viatadecacatt a răspuns:

In primul rand gandeste-te ca prietenele tale ar fi putut sa te minta, ca sa te faca sa te desparti de el.Asta e doar o posibilitate, dar poate si fi adevarat si nu ar strica sa il intrebi ce faza aia.acum nu cred ca e maare chestie ca l-a mangaiat aia dar gelozia stiu cum ebig grin

| Ana a răspuns:

Nu le crede, vor doar sa te desparta de el.Am trecut si eu prin asa ceva, la mine a fost mai complicat, fosta prietena mea cea mai buna a vrut sa ma desparta de el dar nu a reusit pentru ca eu am avut incredere in el si nu a fost nimic adevarat, asa ca nici tu nu le crede, poate ca vor doar sa-ti faca rau.Nu stiu, vb cu iubitul tau si vezi ce iti zice.

| Anakatsu a răspuns:

Esti o ratata si jumatate happy

| crissnebb83 a răspuns:

Gelozia asta duce ffoarte departe dar cel mai des spre prostie(sorry dar asta e adevarul). crezi ca merita sa asculti tot ce zic prietenele tale? daca da at eu nou coment

| kiko_3973 a răspuns:

Dc sa te desparti cu el doar pentru ca prietenele ti-au spus ca l-au vazut cu una?laughing incearca sa vbesti cu el despre asta si sa auzi si varianta lui dar atat timp cat ti-a spus ca te iubeste si are poze cu tine la av si un clip pe yt nu cred ca te inseala

| AlinaFilip99 a răspuns:

Poate este doar o veche prietena! Nu merita sa te despartzi de el! Poate ea s-a dat la el! Si mai exista si posibilitatea ca prietenele tale sa minta... Oricum, cred ca ar trebui ca voi doi va trebui sa purtati o discutzie...Succes!happy

| AnCkA_8987 a răspuns:

Pentru atata vrei sa te desparti de el?! fi serioasa nu merita sa faci crizele astea de gelozieno talking

| BlackScribble explică:

Anakatsuthinking dc sunt ratata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te desparti de el pentru ca vei face o greseala foarte foarte mare.