| Ady21112000 a întrebat:

Hey lume, am 17 ani...ma numesc Ady...stau cu o fata de 6luni...prietena mea are 15... ea este virgina..eu nu sunt virgin am mai facut-o pana acum de vreo 4ori...de fiecare data cand aduc vorba despre sex...ei nu ii convine...
Prietenii mei cei mai buni...au zis ca poate ii este frica ca ramane insarcinata..in fine...am vb si cu prietena cea mai buna a iubitei mele...si a zis ca ii e frica ca o sjo doara....cum o pot convinge?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta ti una de varsta ta daca nu te poti abtine

| Alcyon a răspuns:

E prea mica pentru sex. Daca vrei relatii sexuale, cauta o fata mai mare si eventual cu experienta.

| Eastwood a răspuns:

Baiete... chestia asta ori vine de la sine, ori daca vor amandoi, nu o poti obliga si nu insista pe chestia asta ca o sa ramai singur. Daca o iubesti, ai putina rabdare!

| Hαppiηеss a răspuns:

Daca nu vrea si nu e pregatita nu o mai presa, nu o poate face asa obligat.
Pana la urma e un copil are doar 15 ani, nici nu e normal sa isi inceapa viata sexuala la varsta asta.
Daca nu iti mai stapanesti hormonii las-o si gaseste-ti alta mai mare si activa sexual.
Daca iti iubesti prietena asteapt-o cat timp va fi nevoie si nu o mai forta.

Răspuns utilizator avertizat
| biancaluiza07 a răspuns:

Nu ai cum sa o convingi daca ea nu vrea, cel mai bine ar fi sa astepti momentul potrivit.