| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume am o dilema care m-a facut sa rabufnesc si dimineata asta la munca am fost agitat si recalcitrant, mai avea un pic si tranteam scaunul. Am fost acum 2 zile la un spectacol in aer liber si in dreapta mea se afla un cuplu. Femeia era si insarcinata si era dragastoasa cu el dar el era mai rece, ea il lua de mana el si-o retragea dupa cateva secunde, il atingea pe umar, el nu reactiona, nici macar nu a luat-o in brate, nici macar nu a atins-o. Sa nu mai spun ca el e urat pe langa ea. Barbatii uratii ar trebui sa aprecieze maxim si sa pupe picioarele femeilor frumoase care le ofera atentie. Cum reactionati fetelor in situatia asta cand vedeti ca iubitul vostru nu raspunde la tandreturiile voastre?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Cine stie... poate omu' avea informatii ca existau doar 50% sanse ca el sa fie tatal copilului.winking

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Evident că nu știi intrega lor poveste, cine știe care-o fi adevărata problemă

| SilentRain a răspuns:

Cine știe de cât timp erau împreună...
In general bărbați se plictisesc de femei mai des decât invers
Cu un copil pe drum omul se simțea prizonier cu o femeie pe care nu o poate vedea frumoasa, așa cum ai văzut-o tu
Cine știe ce se ascunde în sufletul lui deși tratează soția gravidă așa

| Emma30555 a răspuns:

La mine nu s-a intamolat niciodata, cu toata sinceritatea o spun. Baietii,, barbatii dunt obisnuiti sa ofere atentie, gesturi tandre, face parte din sarmul lor. Daca e suparat pe mine si eu incerc sa il impac poate se poarta asa, dar trebuie sa aiba un motiv, adica doar in situatia asta e posibil