| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume atunci cand mergeti la cabana cu gasca si se face noapte tarziu si canta muzica, lumina este stinsa si singura sursa de lumina este ce a de la desktopul laptopului deci destul de intunecat profitati de ocazie sa o cuprindeti si sa dansati cu fata single si sexy fara ca iubita sa observe?

Răspuns Câştigător
| AnNe a răspuns:

Desigur laughing

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu fac nimic ca 9octombrie ma bate daca ma vede cu alta si vede foarte bine, ma miroasa daca am fost la alta

| Oana92 a răspuns:

''Iubita'' asta pare cam proasta...si ar avea nevoie si de ochelari!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu cred ca in momentul respectiv ar merge chiar un dans. Daca tot risti, macar sa merite.Intelegi ce spun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Vezi că are probleme cu inima. nu mai fă glume de astea, doamne laughing)

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi pare raulaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Halal divinitate. ce exemplu mai reprezinți tu pentru oameni?

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi plac cabanele.

| AdiGC a răspuns:

Tu esti un pui de cabanier sau cabanos...sau traiesti intr-o cabana...sau ai vreuna de vanzare.