| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume ce parere aveti de barbatii care merg la chefuri cu tovarasii lor burlaci si isi lasa sotiile acasa cu copilul? Iar tovarasii cheama alte fete cu ei sa se distreze?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Atata timp cat distractia cu fetele se rezuma la un dans, o gluma e ok. E firesc si indicat ca ambii parteneri sa aiba o viata sociala separata, dar cand viata asta sociala se consuma in paturi straine vorbim despre infidelitatewinking

4 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Am vazut situatii in care barbatul era asa, dar sotia era fericita. E normal ca fiecare sa aiba viata lui, atata timp cat fac si ceva impreuna in familie. Eu una nu as suporta un astfel de sot, dar depinde de fiecare.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aia sunt baieti. Nu barbati happy

| Emilian65 a răspuns:

O parere proasta.

| CezarinaLunaria a răspuns:

Ultimii oameni pot spune că sunt! Niște nimicuri.