| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume. ce parere aveti despre un barbat insurat si cu copil care iasa in weekenduri in club cu prietenii in alt oras (ii zice sotiei ca e plecat in interes de serviciu) cu fete sexy si single si le cumpara de baut si se distreaza cu ele?

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu se simte atras de nevasta.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

O parere foarte proasta. In loc sa-si scoata sotia in club si sa cumpere dulciuri si jucarii la copilul sau el isi pierde timpul cu fetele sexy si le cumpara acestora bautura si se distreaza cu ele.

| Oana92 a răspuns:

E foarte ok si sanatos ca un barbat insurat sa petreaca timp facand ce ii place, cu un anturaj diferit de cel al familiei. DAR nu inteleg de ce ar trebui sa minta si de ce ar trebui neaparat sa se distreze cu alte femei...