| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, de ce fetele cand isi fac iubit neglijeaza viata sociala? Nu mai ies in club, nu mai ies cu fetele la cafea, stau la cratita in casa si nu se mai ingrijesc, de ce?

Răspuns Câştigător
| UnBroken2016 a răspuns:

De fel pui intrebari stupid de amuzante dar cred ca nu ai avut o prietena de mult timp. Arata-mi tu mie una sub 25 de ani care stie sa gateasca, asa ca pica din start °stau la cratita°. Cat despre restul, sa o crezi tu. Ori au un ratat de ala care sta toata ziua cu gura pe ele si nu le da voie sa faca nimic. Mai proaste acele fete ca stau cu ratati de genul.

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Chestia asta e valabilă ambelor sexe, mai mult la bărbați chiar.
Nu e ceva voluntar, e doar faptul că te atașezi de persoana cu care ești foarte mult, încât devii puțin prea comod.
De ce crezi că la începutul relației vă uitați la un film în timp ce vă sărutați și beți niște vin iar după ani de zile, tu stai la meci cu niște semințe și o bere iar ea încearcă să te scoată din 'confort' cu o *** pe care nici măcar n-o iei în seamă.

| WaterDrop a răspuns:

Pentru ca ele se aranjeaza, ies in club, cu prietenele, etc. tocmai ca sa fie observate de un baiat dragut care sa le ofere ce cauta.Cand deja au obtinut asta, ce rost mai are? Niciunul.Ia sa le vezi dupa ce pleaca el, cum isi revin imediat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt fraiere.
Baietii renunta la chestile astea dupa casatorie?
Nu!
Atunci fetele de ce arface-o?

| Satango a răspuns:

Nu e la fel în cazul tuturor.