| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, în primul rând vreau sa oprim timpul în loc și sa ne îndreptăm atenția către utilizatoarea Croissant, în fata căreia vreau sa fac o plecăciune și sa ingenunchiez, datorită ei am găsit inspirația pentru întrebarea mea. Sunt foarte emoționat și abia îmi stăpânesc lacrimile de emoție și doresc sa închinăm un pahar de sampanie, sa punem de o friptura și sa cânte muzica. Multa sănătate și împlinire sufleteasca, pace noua pe pământ!

Hey fetelor, cum ati reactiona dacă ati fi intr-o relație de 10 ani cu iubitul vostru iar el nu este pregătit sa va ceara de soție și sa va întemeiați o familie?

Răspuns Câştigător
| PardosealaTVR1 a răspuns:

Verginica, vezi ca asta nu e reddit sa postezi fantezi.
Sau de fapt, e TPU, am uitat. Am alzhehlmers si credeam ca e faisbuca sad

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand nu cred ca as astepta 10 ani dupa unul incet la minte, fiindca la maxim 4-5 ani de relatie i-as da ultimatum, sa ne casatorim sau despartim.

Ezitarea la mine nu a fost niciodata de folos, ca nu am rabdare cu oamnei care nu-s capabili sa decida ce vor.

| dullcat a răspuns:

Despre lucrurile acestea se discuta in primii ani de relatie.

| Hyperion7 a răspuns:

Este nesigur acel tip, iar nesiguranța duce la incertitudine, iar incertitudinea la o viitoare despărțire.
Probabil ca-si folosește iubita pe fost de menajera și, eventual, niste sex și cam atât.

| NataLee a răspuns:

Și eu care cunosc femei care după 10 ani de relație făceau dragoste să rămână însărcinate ca să le ia nărozii în căsătorie