| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, s-a intampla vreodata sa mergeti la cabana si acolo sa se destrame o prietenie dintre o fata si un baiat din cauza ca baiatul ii acorda mai multa atentie fetei single si sexy iar fata pe celaalta o neglija total?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Episodul 344, seonul 2 din "Cabana". Probabil tipul a vazut ceva mai interesant la domnisoara sexy si si-a dat seama ca a fost captiv intr-o idee proasta cu fosta lui prietena iar acum e randul sa se simte din nou "implinit" si "barbat"

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cabana Cabana Cabana Cabana Cabana