| verryhard a întrebat:

Hey, luni am facut sex pentru prima data. a fost totul asa ciudat, toti mi-au spus ca e fain te simti bine etc. Eu n-am simtit nimic adica parca as fi fost un robot. nici macar nu mam golit, dupa 15 min pur si simplu a inceput sa se micsoreze -.-! nu stiu ce sa fac sunt sigur ca problema e la mine, fata arata super. care ar putea fi cauza de ce n-am simtit >nimic? Prima oara?

Răspuns Câştigător
| captivOnline a răspuns:

Prea emotionat, prea stresat, prea ca prima oara, daca putem spune asa laughing

Lasa boy, mai ai tu sanse... acum ca ai spart gheata hehe big grin

| verryhard explică (pentru captivOnline):

Fata m-i-a zis ca sa mai culcat cu virgini dar toti sau terminat foarte repede, cica nu i sa mai intamplat asa ceva. adica poate am fost eu stresat, emotionat dar totusi;.

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu ai simtit nimic pentru ca ai dat in ea fara sa sa te gandesti ce faci.

| verryhard explică (pentru Emilian65):

Mda esti genial!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva in neregula cu tine. fuga fuguta la doctor.

| verryhard explică (pentru anonim_4396):

Adica ce ar fi in neregula cu mine?>

| NoName0x0 a răspuns:

Posibil lipsa atingerilor si a gesturilor tandre/ excitante si desigur lipsa preludiului.

| simpluone a răspuns:

Salut. Chiar tu ti-ai raspuns la intrebare. Nu ai simtit nimic altceva decat ca esti un robot. Cauta o partenera cu care sa si vrei sa faci dragoste si ai sa intelegi despre ce e vorba. In concluzie fi linistit nu e nimic in neregula cu tine, totul e la locul lui! Pur si simplu te-ai fortat/stresat!