| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Nu stiu da ca aceasta este categoria corecta dar nu conteaza...

Am 13 ani si un amic de al meu de 14 ani mi-a spus ca a planificat un sex in grup cu 3 fete eu, el si inca un amic. Dar eu nici macar nu stiu cu cine o fac si in plus imi place de alta fata. Chiar doresc un raspuns caci nu vreau nici sa o supar pe acea fata dar nici amicul. Da ca macar as fi stiut din prima cu cine o fac probabil ca nu as fi pus intrebarea.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Pe bune?!? La 13 ani de asta vă doare capu'?
Mă rog... presupunând că e pe bune, sfatul meu este să nu te bagi. Riști ca pe viitor să nu mai ai vreodată parte de o viață sexuală (așa-zis) normală.
Amicul nu cred să se supere, iar dacă totuși o face, ghinionul lui.

| FukUBetta a răspuns (pentru mihai69):

Mulțumesc de sfat și scuze ca am răspuns atât de târziu. Mulțumesc din nou de ajutor!

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu esti intreaga la minte?
Ce sunteti la bordel?
Cum sa faceti sex in grup la varsta asta?
Nu te ajuta capul?!

| T0T a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu mai e ca pe vremea matale laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru T0T):

Nu-i nnormal sa faci sex la 13-14 ani, cu atat mai mult sa te expui la sex in grup. Tu gasesti asta normal?

| T0T a răspuns (pentru Violleta2022):

În ziua de azi poate fi normal. Normalitatea de pe vremea ta nu mai e aceeași cu cea de azi. Poți să te oripilezi de unele lucruri din ziua de azi, dar tot auzind de ele deja te obișnuiești cu asta. Lumea s-a schimbat!

| T0T a răspuns (pentru Violleta2022):

Matale când erai copil nu aveai acces la internet, iar unul dintre cele mai promovate lucruri este sexul, deci la ce să te aștepți?

| Violleta2022 a răspuns (pentru T0T):

Mai inceteaza cu matale ca ma obosesti!

| T0T a răspuns (pentru Violleta2022):

Păi ce mai ești mata de o vârstă cu mine?

| Fatamuntilor a răspuns:

Prostioare de copii.
Spui asa,, Nu ma intereseza, nu vreau sa o fac.O respect pe X Treaba voastra ce faceti!

| ShparmY a răspuns:

Chiar vrei sa faci sex cu o prostitoata? Mai bine puni acellei fete de care iti place sa mergeti la un suc su inghetat sau marog ce vreti.