| iluvudivinelife23 a întrebat:

Hey, o tipa de la mine din liceu, e puțin mai mică de cât mine, ma adăugat pe snapchat mi-a cerut snapu la o colegă de a mea, mă adăugat pe snap și mi-a mai dat și follow pe Insta+like la fiecare postare, nu i-am scris deodată pe snap am lăsat-o să îmi scrie ea, imi tot trimite snapuri mai sexy cu piesele mele, până când într-un moment i-am scris eu și ne am decis să ieșim undv să facem sex ori în masina la mine ori acasă, faza e că eu i știu trecutul ei are o reputație între băieți de fata mai ușoară de comportament fiecare băiat spune că e tipa curvă, m-am dus am luat-o din parcu cu mașina și i-am spus că mergem la mine eu inițial voiam doar sex de la ea, am ajuns la mine acasă(faza e că eu sunt virgin) am dezbrăcat-o de haine și m-am lăsat doar în tricou, ea s-a dat mai in jos și a făcut treabă și să pus pe o parte ca să o iar eu cum prima dată am imbrăcat prezervativul și nu vroia sa se scoale... so ridicat puțin și am dat sa bag penisul in vagin ????dar nu se primea am încercat eu de vreo cateva ori dar m-am săturat să mă prefac și i-am spus ca ssunt virgin și habar nu am sa fac sex ea mă înțeles și nu să râs de mine cum stăteam așa la mine in pat ambii dezbrăcați ne-am luat frigul și am zis să ne invălim cu o pătură ambii in seara aia aveam de gând să facem sex dar, am stat de vorbă despre tot despre viața mea a ei mi-a spus tot ce avea pe suflet iar eu i-am spus tot ce am pe suflet și cumva ne am atașat unul de altul fără să vrem, i-am spus sa nu spuna la nimeni despre faza asta am dus-o acasă și mi-a spus că ia plăcut cu mine și ca so simțit bine, mi-a spus să i scriu cand ajung acasă. Am început să vorbim și mi-a spus că mă credea mai rău mai nebun și mult mai diferit decât credea ea(sunt foarte cuminte și de treabă pur și simplu umblu cu anturaj foarte rău și fața mea mă arată persoană rea agresivă) a 2 zi nu am ieșit ca nu putea dar a 3 zi am ieșit din nou tot la mine avea niste probleme și chestii legate de fostul ei si de familia ei și i-am spus că i sunt alături și o las să mi se plângă tot ce o doare și mi-a spus că vrea să fie cu mine acum am adus-o la mine și nu am avut de gând sa fac sex cu ea doar am vrut ca ea sa se simtă bine, mi-a stat în brațele mele am stat unul la altul înbrațe in pat mi-a spus tot ce are pe suflet mi-a sa plâns iar eu o ajutam cu un sfat apoi am văzut-o ca adoarme la mine in brațe și am pupato pe frunte ca pe un copil și ia plăcut rău a făcut ca un copil și i-am spus ca nu imi place mie să ma pup iar ea sa supărat și să intors cu spatele la mine iar eu am pupato pe buze și să simțit foarte bine o avut o reacție parcă prima data sa pupat, am stat de vorbă i-am dat de înțeles că țin la ea și ca nu vreau sa profit cu nimic de ea numai sentimentele fericire și loialitate, o trecut câteva zile și am tot încercat s-o scot din nou la date dar tot avea motive ba ca nu o lasa ca e târziu și chestii de genul, suntem într-un liceu și nu vrem nici unul sa ne afișăm suntem străini prin liceu parcă nici nu ne cunoaștem și tot incerc s-o scot la date să fiu cu ea iar ea ma tot ignoră și de vreo 2 3 zile nu prea imi mai raspunde la mesaje snapuri... nu stiu ce să fac s-o las baltă sau să mai incerc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Las-o balta ca te-ai facut odata de rusine, deci nu mai incerca cu ea.

| dullcat a răspuns:

Esti foarte cuminte si de treaba dar ai vrut sa o folosesti exact ca o carpa, pe plan sexual, exact ca ceilalati, apoi s-o arunci tot ca pe o carpa.Super de treaba, ce sa zic. laughing Iar dupa o tentativa esuata de sex te-ai indragostit de ea.Imi pare rau, nu cred o iota.Iti dau nota 4 pentru efort, ar fi fost mai usor de citit daca foloseai si niste semne de punctuatie.

| Dragobeta a răspuns:

Daca ea nu vrea, are un motiv. Las-o balta pana nu te implici emotional prea mult. Ca vei suferi.