| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Poate suna a prostie dar simt nevoia sa vorbesc cu cineva so! Vineri am facut dragoste cu iubitul meu. El are 19-20 iar eu 17-18. Ne cunostem de un an jumate si suntem impreuna de un an si 4 luni.Credeti ca ne-am grabit? La el nu a fost pentru prima ora mai facuse asta de multe ori din cate am inteles (trecut mai vagabontesc) Acum e schimbat complet cred eu ca dragostea la schimbat in bine. Oricine il cunoaste spune asta. In fine.Eu am fost virgina, si nu aveam in plan sa se intample (dupa mine ar fi fost dupa ce implineam 18 ani) el nu stia asta.Dar s-a intamplat mai repede. El a inteles asta de la inceput asta si merem ma respectat,niciodata nu ma fortat, niciodata nu s-a suparat sau sa ne certam si niciodata nu mi-a gresit. Suntem lipiciosi unul de altul si nu ar avea cand sa imi greseasca fara ca eu sa aflu. Astept parerele voastre. P.S fetele nu mi-a placut foarte mult fiind prima oara. ziceti-mi si mie parerile voastre legat de orice. Si pentru aia ca o sa intre cu filosofii si care se cred destepti, dragilor nu va deranjati. Mergeti la intrebare urmatoare!

Răspuns Câştigător
| 26Geo a răspuns:

Pai draga mea, daca aveai in plan sa o faci pe la 18 ani, de ce ai cedat de acum?
Schimbarea in bine, e un lucru bun, de obicei,"vagabontii" se schimba cand dau de o fata cuminte, virgina.Stiu ca a fost a lor si va fi asa in continuare.Problema des intalnita e ca oamenii astia sunt cam posesivi,gelosi,incapatanati,iubesc e adevarat,dar nu ii poti controla,au o stare de neliniste, poate la inceput nu da semne de chestia asta, dar pe parcurs e posibil. Daca incepe sa se schimbe in rau, nu sta cu el, iti zic asta spre binele tau. Sper sa fiti fericiti.Bafta

14 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Si daca iti spunem ca te-ai grabit, faptul-i consumat! Asteptam cu nerabdare urmatoarea intrebare!

| Ixchel a răspuns:

Să înțeleg și eu cum stă treaba: te-ai culcat cu prietenul tău, dar crezi că e prea devreme și fiind prima oară nu ți-a prea plăcut? Și noi ce ar trebui să îți spunem? Nu fac pe filosoafa, dar e viața ta personală și intimă, de ce părerea unor străini este importantă pentru tine?

| Kydutsa a răspuns:

Buna, Emi!
Pai, daca tu te-ai simtit pregatita si nu iti pare rau nu-i nimic rau in asta, nu este mica varsta ta. Doar ca ai grija sa nu patesti ce am patit eu, cand eram de varsta ta la mine a aparut un copil... Totusi, dupa 4 luni de relatie v-ati cam grabit. adica puteati sa mai asteptati sa prindeti mai multa incredere unul in altul. Ai grija! Pupic

| princess87 a răspuns:

Nu v-ati grabit avand in vedere ca sunteti impreuna de 1 an si ceva

| neutrino a răspuns:

Tu astepti raspunsuri de felicitare pentru ceea ce ai facut. Felicitari, ai devenit femeie!

| Oana92 a răspuns:

Nu e nici devreme nici tarziu. Daca tu te simti ok inseamna ca momentul a fost cel potrivit. Dupa cum l-ai descris, baiatul merita asta. Dar de ce nu ti-a placut? A facut el ceva gresit sau te-a durut?

| dracu14 a răspuns:

Deci cum sa-ti zic, daca a stat 1 an si 4 luni cu tine, fara sa faca sex cu tine, inseamna ca chiar il atragi
ca sa intelegi cat de norocoasa esti iti zic cum procedez eu, eu stau cu o fata maxim 3 luni daca nu fac sex cu ea in astea 3 luni ii dau papucii.

| Cristiann25 a răspuns:

Daca ai simtit ca e baiatul potrivit de ce nu? Acum trebuie sa aveti incredere unul in altul ca pana acum, sa nu va schimbati si sa va iubiti din ce in ce mai MULT! Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa inteleg totusi ca ceva te deranjeaza in ceea ce s-a intamplat?! ai luat o decizie si e buna luata. fii fericita si nu privi in urma aveti o viata inainte. succes.

Răspuns utilizator avertizat
| altrix a răspuns:

Nu cred ca v-ati grabit. e ok.
happy nights with him

| Etiene a răspuns:

Azi e duminica, ieri ai facut baie si noi ce treaba avem ca nu ti-a placut prima copulare.Te astept la Conversatii ca sa vorbim vorbe ce treaba mare ai facut tu, vineri. Ceau

| celnikar a răspuns:

Si care e intrebarea?

| crazytalk a răspuns:

Nu e devreme. In mod normal dupa atata timp se intampla si lucrul asta. Daca te ingrijorezi ca nu ti-a placut prima data stai chill...iti va placea data viitoare. Deci, in concluzie, e ok. Succes cu el pe viitor! (si spun asta pentru ca sunt de acord cu 26Geo... iubitul meu e la fel)