| PinkLips847 a întrebat:

Hey toata lumea! Ajutati-ma si pe mine. Am cunoscut un tip si a fost dragoste la prima vedere. Il plac cu adevarat, e baiatul perfect pentru mine. Ne-am intalnit si a fost foarte romantic. Ne-am sarutat si mi-a zis si el ca ma iubeste. Eram cea mai fericita. Doar ca el inca mai e cu fosta prietena si nu stie cum sa o lase. Cu mine sta mereu si ma apara si indrageste. Simt ca il plac, iar uneori cand nu e langa mine pur si simplu plang. Pe colegele mele le-am tot mintit in legatura cu el si acum mi se intoarce. Chiar nu stiu ce sa fac. Nu l-as lasa pentru nimic in lume. Colegele mele il mai vad uneori cu ea pe strada si ma fac singura de rusine. Simt ca nu pot trai fara el. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma si nu va bateti jocpuppy dog eyeskiss

Răspuns Câştigător
| AvEnGeR6532 a răspuns:

Sa stii ca il inteleg si pe el dar si pe tine sunt 2 motive : 1 el tine si la ea dar si la tine si nu poate alege dintre voi doua sau 2 :doar isi bate joc de tine si sta cu tine cand cealalta nu e cu el...mi s-a intamplat si inca mai sufar deci spune-i in fata ca trebuie sa aleaga una dintre voi altfel tu o termini cu el daca vei mai amana te va rani mai mult si te vei atasa mai tare de el tu nu il vezi decat pe el in fata ochilor tai dar nu realizezi ca iti indepartezi prietenii de tine nu se invarte totul in jurul baietilor chiar cada tu crezi ca asta e lumina ochilor tai si fara el nu poti trai nu e asa o sa supravietuiesti si fara el si daca o sa vb cu el pe tema asta cum ca ai vrea sa se desparta de cealalta daca ezita inseamna ca nu te iubeste cu adevarat

10 răspunsuri:
| Raul1510 a răspuns:

Daca imi dai funda te ajut!laughing

| Aliiinuuus a răspuns:

Daca ar tine la tine si te-ar fi iubit s-ar fi despartit de mult de prietena lui. Daca nu face asta inseamna ca tine mai mult la ea decat la tine. Spune-i sa aleaga intre tine si ea, si astfel vei afla daca te iubeste cu adevarat:*

| coronati a răspuns:

Tu nu ai ce face, decat sa ii placi in continuare, el trebuie sa ia decizia sa se desparta de acea fata. Vorbeste cu el si explica-i.Eu va doresc succes!

| waitingforthesunset a răspuns:

Văd că tu chiar te-ai îndragostit.dar gândeşte-te puţin, cum poate să te iubească daca el sărută altă fată, se plimbă cu ea pe stradă etc? Cred eu că ţine mai mult la ea decât la tine. Dacă nu e aşa, putea să o parasească până acum. Înţeleg că eşti cea mai fericită că un băiat ca el spune că te iubeşte dar mă tem că vrea doar o noapte de la tine. Nu mai crede atat ce spun băieţii că te vor răni si te vei trezi prea brusc la realitate...

| Rake a răspuns:

Urat caracter ai si tu...sa umbli cu barbati "insurati". Ai grija sa nu mai fie alte 10 ca tine...si daca esti a 14-a roata la caruta, sa nu ramai surprinsa! Si daca reusesti sa il faci sa se desparta de ea si sa fie cu tine, sa nu fii surprinsa daca luna viitoare se va indragosti nebuneste de alta fata pentru care te va parasi pe tine.

| GuruDex a răspuns:

Zi sa faca pasul final sa aleaga intre ea si tine! Asta e singura solutie sa nu cazi in depresie dupa daca il pierzi si ai grija si tu sa fi vazuta cu el de colegele tale! Mult noroc Fundita!

| VladdNaruto a răspuns:

Poti sa discuti cu el fata in fata si sa-i spui ce simti si ca sa aleaga intre tine si ea happy si poti sa-i mai spui ca-l iubesti foarte mult... fundalove struck?

| antonyo14 a răspuns:

Pai tu daca il placi ar trebui sa ti la el dar daca mai umbla cu alta fata ai grija mai urmarestel ca un baiat care te minte iti zice imediat te iubesc dar unu care tine la tine cu adevarat cam greu scoti cuvintele astea douawinking

| AkaDotto a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti asta cu el sau daca simti ca nu poti ar trebui sa petreci o duminica cu fetele.
ia o pauza
poti sa imi oferi funda daca vrei?batting eyelashessmug

| nruxandra a răspuns:

Vorbeste cu el serios pe tema astahappy.