| Bogdanel11147 a întrebat:

aș putea ejacula la 12 ani și dacă da cum?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ejacularea se poate produce doar din momentul in care organele tale reproductive (testiculele, prostata) se vor maturiza si vor incepe sa produca sperma. Acest lucru se realizeaza de obicei la terminarea pubertatii si/sau inceperea adolescentei, pe la varsta de 13-14 ani insa depinde foarte mult si de dezvoltarea fizica. Multa sanatate.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai baiatule, vezi-ti de scoala si de masinute ca inca nu esti pregatit pentru asa ceva.Doamne, ce copii fără minte!

| Radu284 a răspuns:

Tu pe noi ne intrebi chestia asta? Nu poti sa verifici singur?

| Staind a răspuns:

Ai putea ejacula desene animate

| Paulvasile10 a răspuns:

Ce il doare pe el la 12 ani rolling on the floor)) ejaculezi baloane de sapun, naiba rolling on the floor)

| RaidenWhite a răspuns:

Scarpina-te in talpa si poate o sa curga ceva din degete. Da nu garantez nimic.