| IuLiA00012 a întrebat:

Acum cateva saptamani vorbeam cu un prieten si din vorba in vorba ne-am hotarat sa facem dragoste impreuna. Toate bune si frumoase, ei bine, peste cateva zile a inceput sa se raceasca si mentionez ca noi inca nu avusesem contactul sexual. Si uite asa, au trecut cateva saptamani si nu a mai adus vorba despre contact. Ce ar trebui sa fac si ce ar trebui sa cred? Acord funda!

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ceva l-a facut sa se rasgandeasca.Ar trebui sa iti analizezi comportamentul din ultima perioada, si vei afla raspunsul cautat.

| neutrino a răspuns:

Baiatul s-a speriat : cum sa faca el dragoste atata timp nici sex cu stie sa faca?

| Emilian65 a răspuns:

Daca el nu a mai dat nici un semn de viata si nu ti-a dat OK la inceperea vietii sexuale, inseamna ca el nu vrea sa faca sex cu tine. Care sunt motivele de nu vrea? Intreaba-l pe el si poate te lamureste.

| SkyPilot a răspuns:

Poate a aflat ceva despre tine? Poate te-a observant mai atent si este ceva ce nu I-a placut (personalitate, aspect, igiena etc.)? Poate e virgin si il sperie ideea?

| Lawliet14 a răspuns:

Treaba cu raceala e un motiv ca sa scape de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu ii plac fetele usoare.

| frostxtq a răspuns:

Poate ca a intervenit alta fata inaintea ta si nu mai are nevoie de acest contact cu tine. happy

| andrei5073 a răspuns:

Am remedia pentru problema ta SERIOS doar da-mi adresa ta de Facebook pentru ca este cam greu sa scriu aici pe TPU ca nu stau sa scriu Pomelnice intregi!

| Sorvas a răspuns:

Eu unul nu inteleg cum se pot "hotara" doua persoane sa faca "dragoste" in urma unei discutii. Nu ma intelege gresit, poti sa te hotarasti sa faci sex...nu stiu daca si dragoste.

Dragostea se petrece intre doua persoane care isi impart sentimente.

Puteati sa va hotarati sa fiti ***-buddies si eventual sa lasati sentimentele sa se bage, doar placerea sexului si atat.

Acum iti propun sa mergi mai departe si sa pastrezi experienta ca pe o amintire frumoasa! Cauta alt baiat si experimenteaza mai mult!

Cel mai bun mod de a trece peste un baiat e sa treci sub altul!winking