| AnimeStyle a întrebat:

Am 14 ani si am penisul de 11-12 cm in stare de erectie si adormita de 5-6 cm. Încă nu am facut 14 ani. Fac luna viitoare. Am un coleg care are 14 ani jumătate si o are de 16 cm in erectie si de 8 adormita. E normal sa o am de 11-12 cm in erectie la vârsta mea. E prea mica. Care ar fi mărimea normala la un copil care are 14 ani.(luna viitoare fac 14). Deci dau funda răspunsului bun!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te lua dupa prosti. Lungimea penisului este genetica si nu poti sa-l ai mai mare sau mai mic. Pana la 20 ani are timp sa mai creasca.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea este perfecta pentru varsta ta.Nimic de comentat in plus.

| mihai69 a răspuns:

De unde știi că e prea mică?!? doar pentru că altu' o are mai lungă? Și crezi că dacă e mai lungă e și mai bună?
Mai gândește-te! Poate lui n-o să-i mai crească, dar ție da. Oricum, nu e dimensiunea finală. Și chiar dacă ar fi, tot e OK.
Liniștește-te!

| Emilian65 a răspuns:

Ai rabdare ca va creste si al tau si poate il depaseste pe al prietenului tau.

| Dugalle a răspuns:

Mic domne mic, se putea si mai mic.