| aly10 a întrebat:

Am nevoie urgent de o solutie pt asta!
Imi place de un baiat.el are iubita.ea si el sunt colegii mei.o alta fata de la mn din clasa il place doar ca el a insela.to.ea inca il place si e 2bff.

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Tie iti place ca baiatul umbla din floare in floare? Ca sa fie cu tine il iei de la alta, e o a treia pe care a inselat-o. Cam ce asteptari ai de la o astfel de relatie?

| NoName0x0 a răspuns:

Ramai cu placutul si gata, lucrurile sunt cam complicate, nu.ti bate capul! big grin

| Neuronul a răspuns:

Vezi-ţi de viaţă! Astea nu-s relaţii în care să te bagi!winking

| ingerinaripat a răspuns:

La ce sa-ti mai bati capul, daca el nu te place?