| OOOOPppppssssss a întrebat:

am nevoie urgenta de ajutor.Eu am 18 ani, iar prietenul meu 22,, joi seara a venit la mine acasa si am facut un fel de petting doar ca imbracati, sper sa intelegeti ce spun.La un momendat am incercat tot felul de "pozitii", in care imitam miscarile din timpul unui act sexual, adica ne"frecam" organele sexuale.La sfarsit am fost la baie si am constatat ca eram uda si pe chiloti si pe pantaloni(mentionez ca purtam blugi), insa m-am schimbat repede.Am mai facut asta si inainte de mai multe ori, deoarece eu nu sunt pregatita inca sa imi incep viata sexuala.Intrebare este,in astfel de situatii se poate ca el sa se excite astfel incat sa isi dea drumul? Si daca si eu am blugi si el are blugi, exista posibilitatea de a ramane insarcinata? Vreau un raspuns cat se poate de serios, FUNDA garantat.

Răspuns Câştigător
| DITO a răspuns:

Poate te-ai udat de la tine, trebuia sa te uiti la el sa vezi daca avea pantalonii uzi laughing cand esti virgina trebuie sa te penetreze ca sa ramai insarcinata, altfel nu-ti face probleme.

Ar trebui sa ii faci un sex oral, macar prin prezervativ daca ti-e sila. Nu e sanatos petting-ul asta, s-a inventat pentru lesbi sau ca preludiu nu ca substituient laughing

10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cand nu esti pregatit sa faci ceva, nu il incepi!

| mona a răspuns:

El poate sa se excite si sa-si de a drumul dar fiind imbracati si cum nu a existat penetrare nu exista nici un pericol de sarcina

| IMC90 a răspuns:

O sa faci tripleti, iti zic cat se poate de serios!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bre nici copii de 12 ani nu intreaba asta. Ar cam trebui sa stii la 18 ani cum sta treaba cu facutul copiilor.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Erai udă din cauza secreţiei vaginale( deoarece te-ai excitat foarte tare )!

Chiar dacă şi el ar fi ejaculat NU ai cum să rămâi însărcinată în aceste "condiţii".

| Felys a răspuns:

Ai mai, iti bati joc de baiat, daca tot nu vrei sa duci pana la capat joaca asta, macar nu initia nimic, chiar e prea indragostit de tine de accepta o asemena tortura

| December a răspuns:

Pai serios ca nu ma asteptam ca la 18 ani sa ai o asemenea intrebare. Cum sa poti ramane insarcinata daca erati imbracati amandoi? laughing) ce dumnezeu? Mai mult ca sigur e ca te-ai udat tu. Atata tot. Si sunt de acord si cu ce zic restul: cred ca tine mult la tine baiatu ala daca il supui la asa chin. Sincer big grin. Incercati macar un sex oral ceva. Ca nu esti pregatita e ok, se intelege, dar punete un pic si in locul luiwinking.

Răspuns utilizator avertizat
| pursisimpluAlex a răspuns:

Erai uda de la tine. nu cred ca trebuie sa fii vreun savant sa-ti dai seama ca nu are cum sa treaca sperma prin pantaloni de oricare ar fi ei.

| 00x00 a răspuns:

Fata...tu esti cam stricata de cap la 18 ani nu ti se pare? Cum naiba ti-a trecut asa ceva prin cap, cum Doamne, cum?!