| dTz123 a întrebat:

am o intrebare: Baiat, de la cati ani pot sa ma epilez in zona intima?

Răspuns Câştigător
| EuCuTine a răspuns:

Pai depinde cat de "populata" este zona. Eu nu iti recomand sa folosesti : lama, creme, ceara etc. Daca ai sub 14 ani mai bine folosesti si tu foarfeca sau un aparat de tuns. Dupa 14 ani poti folosi creme si restul dar ai grija cum si cat de des pentru ca ai si riscul de a avea o dereglare. Eu si acum la 17 ani folosesc un aparat de tun ( pe care l am cumparat doar pentru zona intima ) si este perfect, mai rar folosesc lama.

2 răspunsuri:
| Buttercup30 a răspuns:

De cand iti apare parul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De azi .