| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema... sad Deci totul a inceput acum 3 zile cand nu mai intrase fata pe care o plac pe mess. (Ps: Nu o cunosc in real, suntem din orase diferite.) M-am speriat, caci eu chiar o iubesc, si Ea in fiecare zi intra pe mess. M-am gandit la toate posibilitatile, dar imi era frica sa nu fi patit ceva. M-am speriat foarte tare, si i-am scris o scrisoare de "dragoste". Era vorba cum am intalnit-o, cum ne-am distrat impreuna, si mai multe. Ideea e ca Ea stia ca o iubesc (I-am mai spus si inainte, desi NU am fost si NU suntem impreuna.) Ea nu a reactionat in niciun fel, pentru ca a auzit de la multi asta. Dar de la acea scrisoare... Pe bune daca o primeam eu, m-as fi indragostit pe loc de cine mi-o trimitea. Si acum, dupa ce i-am lasat scrisoarea aceea, am aflat ca de fapt nu i-a mers netu 2 zile. (A intrat pe alt id de mess, nu pe cel pe care i-am trimis scrisoarea, deci nu stia de scrisoare cand mi-a zis ca nu i-a mers netu' 2 zile.) Apoi m-am panicat cu scrisoarea aceea, am incercat sa o fac sa nu intre pe id-u pe care i-am lasat scrisoarea, dar pana la urma a intrat. Si a citit scrisoarea, eu nu am putut sa fac nimic sa o opresc, iar apoi a iesit. Faza e ca eu o iubesc foarte foarte foarte mult, si acum mi-e frica ca s-ar fi putut supara. sigh M-a consolat un prieten ca nu are de ce sa se supere, dar Ea e mai sensibila putin, si chiar daca nu gasesc acum niciun motiv de ce s-ar putea supara, tot imi e frica de asta. Acum nici nu mai stiu ce sa fac. Mi-e frica sa o si salut, stau pe invizibil pe mess. Va rog ajutati-ma sad Am mare nevoie de ajutor sad Ce ar trebui sa ii spun? Ajutati-ma TPU! Dau funda. Va rog mult sad.

(Ps: Daca nu vreti sa raspundeti frumos, mai bine nu mai raspundeti. Scuzati categoria.)

Răspuns Câştigător
| Matar_Khaled_1990 a răspuns:

Eu zic sa intrii si sa o intrebi ce parere a avut de poezie si daca spune ca nu i-a placut si ca sa spuarat, etc, ii spui ca ai crezut ca i s-a intamplat ceva rau si ai incercat sa o opresti si etc. daca zice ca i-a placut intrii in vorba cu ea si te comporti normal, incerci sa te dai le ea, Succes! big grin

5 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Nu ai suparat-o cu nimic. Nu ai jignit-o, nu i-ai spus ceva nepotrivit, nu v-ati certat. Am impresia ca ea e putin indiferenta la sentimentele tale din moment ce nici macar nu ti-a raspuns. Nu mai sta pe invisible si vorbeste cu ea. Nu rezolvi nimic daca nu vorbesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sta pe invizibil, incearca sa vorbesti cu ea si spune-i sa nu se supere pe tine din cauza a ceea ce i-ai scris dar tu sta simti si trebuia sa ii zici. Daca e fata ca lumea va intelege, cred.

| semyryan a răspuns:

Daca si pe mess ti-e rusine de ea. Iti spun eu ce sa faci intra pe mess si baga-te in seama cu tupeu ca fara tupeu nu faci nimic crede-ma.

| Ghita_Ioana_Ruxandra_1990 a răspuns:

De ce s-ar supara? Daca simte ceva pentru tine, ar trebui sa fie in al 9-lea cer!

| TwistxD a răspuns:

Fă-ți curaj și întreab-o ce părere a avut despre scrisoare happy. N-o să stai toată viața pe invizibil și o să te ferești de probleme, nu? laughing Sper să te ajute sfatul meu și mult noroc încontinuare big grin.