| Rules20 a întrebat:

Hey TPU.
Am o obsesie pentru sex si filme..., si vreau sa scap de asta. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Loriana97 a răspuns:

Incearca diverse hobby-uri! Dar nu cred ca obsesia pentru filme este un lucru chiar atat de rau (desigur daca nu depaseste limita!). Incearca sa faci cu totul altceva decat faci intr-o zi normala, o sa iti treaca intr-un final.Un mic sfat :MAI IESI IN LUME!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca iesi in lume ce castigi? e ceva normal sa vizionezi un film porno sau sa te gandesti la sex dar exagerat nimic nu-i bun

| OnuOnulică a răspuns:

Fă-ți prieteni noi, ieși în lume!

| Oana92 a răspuns:

Ce inseamna pentru tine ca ai o obsesie pentru sex si filme? Ca te gandesti la asta, ca faci foarte mult sex, ca te uiti la foarte multe filme porno?

| Lawliet14 a răspuns:

Iti gasesti linistea la biserica.

| WeAreSmart a răspuns (pentru Lawliet14):

Propune-i deodata sa se calugareasca laughing

| Staind a răspuns:

Bravo

| ABCD122 a răspuns:

Iti trebuie vointa! Bafta!

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Fa-ti o prietena