| Ker0s3x a întrebat:

Hey TPU..am o problema...mie mi-a placut de mult de o fata,dar nu prea aveam sperante,deoarece era impreuna cu altul, dar dupa ceva vreme s-a despartit de el.Intr-o mi-a zis ca s-a indragostit de mine,m-a intrebat daca si eu o plac, am zis " si da si nu" dar adevarul este ca o plac foarte mult...am vorbit ceva azi si mi-a zis ca nu poate sa vorbeasca, pentru ca e prea indragostita.Am intrebat-o in gluma daca s-a intalnit cu fostul prieten,si a zis ca vorbeste cu el chiar in acel moment, si ca nu e treaba mea.
Ce sa-mi dau seama din chestia asta? Oare vrea sa ma faca gelos? pentru ca eu stau in banca cu o colega si ma inteleg foarte bine cu ea si vorbim foarte mult... posibil sa fie geloasa?
Am observat ca se uita in ore la mine cand vorbesc cu ea..etc.
Fundita!

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce-si face omul cu mana lui, "lucru manual" se numeste. Dupa ce oricum fetele sunt niste fiinte extrem de complicate, te-a mancat in cur sa-i dai raspunsul ala idiot "si da si nu", in conditiile in care ea a venit si ti-a spus clar ca s-a indragostit de tine. E normal acum sa nu mai stii de unde sa o apuci, a devenit defensiva si iti va fi greu sa o mai descifrezi. Sfatul meu este sa vorbesti serios si deschis cu ea, sa-i spui cat de mult o placi, ca nu stii ce ti-a venit sa-i dai raspunsul ala (eventual poti sa dai vina pe emotii) si sa speri ca nu e prea tarziu.

| mona a răspuns:

Poate ca te place dar nici nu cred ca stie ce vrea de fapt daca tine legatura si cu fostul

| Ker0s3x explică:

Sa fac ce? "sa eu tragi"?
Papa lapte o.O

| MetalHead04 a răspuns (pentru Ker0s3x):

Sa "eu tragi" ...analfabet care se da "jmecher".

| Paunescu_Dragos_1999 a răspuns:

Simplu,o poza de a ta inramanta.Ce e mai bine aawinking!