| Anonimus937382 a întrebat:

Hey TPU, am o problemă psihică dacă am 19 ani și îmi plac femeile de 38-55 de ani? Sunt doar curios sa știu dacă asta este o problema psihică.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

20 in loc de 55 sau in loc de 19?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, e boala incurabila

| mihai69 a răspuns:

Ai o problemă, dar nu psihică. Problema ta este să găsești astfel de femei...

| dullcat a răspuns:

Buna.E a 3-a sau a 4-a oara cand pui intrebarea. Cred ca ai primit destule raspunsuri pana acum.Citeste regulamentul, ti se poate suspenda contul pentru intrebari repetitive.

| AmandinaDragan a răspuns:

Nu. E normal! Exemplul este Macron.

| Anonimus937382 explică:

20* scuzați tastatura

| spencer39 a răspuns:

Din pacate da, se numeste efectul householder (cauta pe net). ai grija totusi ca se poate ajunge la suicid happy