| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare.Cum sa fac un baiat de 16 ani sa ma placa? Cum sa-i spun ca-mi place de el?

Răspuns Câştigător
| EchoWinds a răspuns:

Hei...poti sa ii trimiti un biletel si sa ii spui ca il placi sau sa pui pe cineva sa jucati adv sau provocare si sa iti dea provocare sa ii zici ca il placi cu adv...imi poti da o fundita am nevoie please

1 răspuns:
| cezar000 a răspuns:

Tot ce ai nevoie este curajul. Daca esti timida si stai in banca ta.......pffff deci 90% din tineri fac asta deci sa zicem ca il placi du-te si vb cu el sau incearca sa-i spui dar pe un ton mai rafinat ca daca nu I'm sorry nu o sa reusesti.Succes