| IAA a întrebat:

Hey TPU... am si eu o mica problema...

Cum poti demonstra cuiva ca ceea ce simti sau ceea ce gandesti e adevarat?
plzz help.happy

4 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Prin fapte care sa insoteasca vorbele. Altfel degeaba vorbesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii cat se poate de sincer. Daca persoana respectiva nu te crede, este numai problema lor. Nu trebuie sa dovedesti nimic nimanui in lumea asta.

Crede-ma ca sunt alte persoane acolo pentru care le arati ce simti prin cum te comporti si pe deasupra, vor si aprecia astfel de lucruri din partea ta.

Dar daca vrei sa ii demonstrezi asta pentru ca i-ai gresit sau ai facut-o sa-si piarda increderea, atunci timpul iti este cel mai bun prieten.

Sper ca te-am putut ajuta. O zi placuta!

| Adelin89 a răspuns:

Dramatizezi :3

| Ginandros a răspuns:

Scuze, dar eu cred ca problema nu-i la tine! E la partenera(ul) tau! Sufera de neincredere, poate a avut in trecut experiente in care i-a fost inselata increderea si acum "sufla si-n iaurt". Ar trebui sa aveti o discutie serioasa pe aceasta tema!