| Charm a întrebat:

am vazut si sper ca sunt pe aici fani anime. Va roog...cine ar dori sa intre pe acest forum http://animelovefan.forumz.ro/ si daca nu va suparati sa il dati mai departe. multumesc! Daca o sa apara persoane noi pe forum cel ce a dat forumul mai departe pe mess.etc primeste funda! :o3:):):)

4 răspunsuri:
| 000Diddy000 a răspuns:

Dragut forum sunt o mare fana anime, asa ca o sa intru negresit mersi

| Charm explică:

Imi pare rau de categorie dar aceasta e cea mai vizitata... straight facehappysad

| Addah a răspuns:

Nu crezi ca ar fi fost mai in castigul tau daca ai fi postat la categoria care trebuie?
Dragutel forum.