| Andreea97deea a întrebat:

HEY TPU! Aseara s-a intamplat o chestie mai ciudata...adica nu chiar ciudata deci sa incep am fost intr-o tabara cu mai multi prieteni/colegi si a venit si un baiat pe care il cunosc cred ca de vreo 2 ani(de intelegem bine, suntem prieteni buni) dar de la un timp eu cred ca ma place adica se baga mereu in vorba cu mine incearca sa ma faca sa rad (si reuseste laughing) incearca sa ramana singur cu mine mai mereu. Si in acea tabara noi am jucat Adevar si Provocare iar cineva ma provocat sal sarut pe el dar pe mine nu stiu ma cuprins un sentiment (adica parca voriam sal saurt dar totusi nu) neam apropiat unu de altu iar eu eram putin speriata si cand mai erau inca vreo 5 cm intre buzele noaste el m-a pupat pe obraz spunand ca acel baiat care ma provocat nu a specificat ce sarut..Si de aici nu inteleg el vrea sa ma saurte sau ce? Acum nu stiu ce sa fac ma simt destul de atrasa de el desii nu e cel mai dragut baiat din lume..Deci ma puteti ajuta sa ma decid daca sa fiu cu el sau nu? Multumesc ca ati citit si scuzati greselile gramaticalewinking

5 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Daca te saruta nu e bine. daca nu te saruta tot nu e bine.off off.da te place..nu te-a sarutat ca sa te incite mai tare..sa vrei tu dupa sa-l saruti.e doar o smecherie..deci..go for it

| Diia94 a răspuns:

Poate ca nu te-a sarutat fiindca nu stia ce simti si nu a vrut sa strice prietenia dintre voi. Eu cred ca te place, sincerbig grin
Poate ca asteapta sa vada daca il placi.

| Allergikaa a răspuns:

Sunt sigura ca a vazut ca esti emotionata si de asta a refuzat sa te sarute, Sau poate tu nu ai stiut sai accepti gesturile lui de a se apropia de tine, ar trebui sa lamuriti asta. Sunt sigura ca te place, dar tu o sa stii cel mai bine cand o sa discuti cu el, comunicarea este cheia. SUCCES:X!

| ZambesteRoxyTeIubeste a răspuns:

Pai, poate simte ceva pentru tine si poate nu vrea sa arate sau sa va stricati prietenia..mai urmareste-i comportamentul, fa si tu diferenta dintre cum se comporta cu tine si cu alte fete. Multa bafta :*

| Albinuza_Alinutza_1992 a răspuns:

Pai nu cont cat de frumos e trebui sa te uiti a sufletul lui