| maya145 a întrebat:

azi m-am intalnit cu baiatul pe care il plac. El statea pe o banca si eu treceam pe acolo cu cea mai buna prietena. Au venit inca 2 fete cunoscute si s-au oprit chiar in fata bancii lui sa vorbeasca cu noi. El nu m-a salutat dar prietena mea mi-a spus ca se uita la mine, zambea si rosea si dupa se uita in alta parte. Ce inseamna asta? Ma place? Si de ce nu m-a salutat?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este un simplu tanar mormoloc.

| CorinaReg19 a răspuns (pentru neutrino):

Nu am vazut pe nimeni sa foloseasca mai des cuvantul asta big grin mormoloc laughing

| neutrino a răspuns (pentru CorinaReg19):

Nu am vazut nicaieri mai multi mormoloci decat aici!

| sweetangels a răspuns:

Intreaba-l. Nu te-a salutat din orgoliu poate. Dar astea sunt niste ipoteze...raspunsul il afli de la el.

| anonima343 a răspuns:

Pai spune-i ce simti pentru el.