| Cristinutzaa2806 a întrebat:

:*
cum a fost la voi prima noapte de dragoste?
mentionez ca sunt fata, am 18 ani si as vrea sa imi incep viata sexuala cu actualul iubit,suntem impreuna de doua luni si ne intelegem e minune happy Am mai avut relatii,dar cel pe care il am acum nu mi-a facut propunerea de a o face, sau sa ma pipie prin locuri mai indecente.Am vorbit despre asta si a zis ca atunci cand e sa se intample se va intampla.
Dupa prima noapte,cum o sa reactionez,adica o sa ma gandesc mereu la chestia asta, o sa fiu cu capul in nori?
Mnetionez ca am Bac-ul anul acesta si nu as vrea sa fiu cu capu in nori si sa uit de invatat
Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Bianca1001Bia a răspuns:

Pai ...hihi suntem de aceiasi varsta, eu una consider ca nu prea are legatura de cat timp sunteti impreuna daca tu asa simti! sper doar sa nu regreti dupa. Sa raspund si la intrebare ( ca tot beneficiez de anonimat) Prima noapte de dragoste a fost de neuitat. Am incercat prima data intr'o zi de 13 martie anul trecut, si intrase doar jumate, dar ma durea si a spus ca nu continuam in conditiile acestea, dar penetrarea avusese loc, deci si dezvirginarea, sincer la mine sangele a lipsit. Apoi ziua urmatoare, ne jucam si am spus hai sa incercam din nou ( in ambele seri cu protectie ) ne'am sarutat, mangaiat, usor usor ne'am dezbracat, eu eram ca racul la fata pentru ca imi era rusine si aveam ( inca am ) complexe referitoare la corpul meu. Fiind virgini, a fost penal, eu eram deasupra si tot incercam din rasputeri sa intre, ma durea, dar nu este o durere ce nu poate fi suportata, ma dure dar intram, ma uitam la el cu mainile la ceafa asa relaxat mai ridica un pic de cur in sus ca sa intre mai adanc, desi eram prea stramta si nu prea avea efect, ne'am tot lubrifiat si pana la urma a intrat si apoi show, a durt 5 minute, cred ca nici alea intregi laughing, obosisem deja nici nu ma mai gandeam ca ma doare, ca eu stateam sus si ma tot miscam, ma dureau picioarele, eu tie iti recomand sa stea el deasupra ca e mai fain, si mai placut! Nu o sa fii cu capul in nori, o sa mergi un pic ca o rata, dar nimic mai mult, o sa te doara un pic si dupa, nu o sa poti sta bine in fund dar nicidecum nu o sa iti ia capul de la invatat, o sa iti placa, o sa ai chef o sa ai nevoie, hihi! Bafta la bac! Si nu uitati de protectie si lubrifiere! sa vii sa ne zici cum a fost, cand se va inatampla desigur!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Țoglă a răspuns:

O să te simți puțin ciudat în ziua aia.Îți trece în câteva zile.

| GgAnett a răspuns:

In primul rand nu ti-ai gasit site-ul ca sa pui intrebarea fiindca majoritatea o sa zica nuuu ca e prea repede dupa 2 luni. Nu e prea repede, daca acum nu actionezi dupa impulsuri cand esti majora si esti deja responsabila de tot ce faci mai tarziu nu iti va permite timpul, vei deveni foare serioasa si iti va parea rau. Nu o sa ai neaparat capul in nori, prima noapte nu va fi tocmai placuta din punct de vedere sexual, asta in cazul in care te afli in categoria fetelor pe care le doare prima noapte. Oricum, faceti o data de 2 ori de 3 ori, pana o sa fie bine.

Nu o sa fi cu capul in nori daca nu vei dori sa fii, daca poti sa iti organizezi programul cum trebuie, si invatatul sa fie invatat si distractia distractie nu consider ca sunt probleme. Totusi sper ca ti-ai invatat deja pentru bac ca intr-o luna bate la usa si nu iti va ajunge timpul sa recuperezi tot ce nu stii. Bafta