| AllyRock a întrebat:

Cum te bagi in seama cu un baiat timid?

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Iti trebuie un lamborghini sa intrii. A scuze nu citisem tot. Pur si simplu il chemi la o plimbare suc. Vorbesti cu el chestii banale. evoluezi in discutii pana ajungi unde iti doresti.

8 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

De ce ai alege un tip timid? Nu o să fie în stare nici să ia o decizie de unul singur.O să vezi în timp, la prima problemă o să plece şi o să te lase singură.Te amăgeşti singură.

| AllyRock explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Prefer oricand unul timid decat un fraier care isi bate joc de fete pentru propriul sau amuzament...

| Hitback a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Poate ca nu stii. Lumea se schimba numai tu gandesti la fel. Esti un pesimist convins din ce observ eu.schimbati mentalitatea fi optimist si lucrurile vor fi in favoarea ta.bafta in viata.

| Lawliet14 a răspuns (pentru AllyRock):

Bine spus, apreciez fetele ca tine. Dar poate ca nu e timid? Uneori tine si de stare. O fi misterios natural. tongue

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cu rabdare, e timid, probabil ca are o viata foarte monotona, face aceleasi lucruri zilnic si tu apari brusc in viata lui, intreaba-l intr-o zi ce face, si inca doua vorbe acolo, in alta zi putin mai mult si tot asa pana se obisnuieste cu tine, apoi poate iti face o surpriza si te invita si el undeva, cred ca orice isi da seama cand cineva il baga in seama zilnic ca-l place, daca nu il inviti tu...

| RAY a răspuns:

Daca e prostavan o sa te creada ca il placi si asa incepe teatru pardon relatia

| neutrino a răspuns:

In acest caz este bine sa nu-i strici linistea baiatului. Lasa-l sa cugete!

| qwertyuuiopasdfghjklzxcvbnm a răspuns:

Incearca sa fi prietenoasa la inceput si i-al usor. Vorbeste cu el despre lucrurile care ii plac. Funda?