| Michaela89 a întrebat:

Cunosc un baiat de cateva saptamani se ne placem reciproc, dar nu vreau sa ma grabesc, vreau sa fie ceva frumos si lung. Cum as putea sa-i explic sa o luam incet, dar sa nu il indepartez de mine?

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Been there done that, spune-i pe fata, dar vezi ca in final tot tu o sa te grabesti, totul va merge mult prea repede iar si finalul, inevitabil va veni mult mai repede.

| RAY a răspuns:

Tu crezi ca asta e o garantie ca nu te va lasa dupa sex? nimic nu-i garantat in viata doar moartea atat, daca vei vi rece il vei indepartata daca te vei comporta ca o asexuala

| Lawliet14 a răspuns:

Spune-i pur si simplu! Lucrurile bune vin dupa asteptare.