| anonim_4396 a întrebat:

Hey,TPU! De cand am inceput clasa a 9 a am cunoscut un baiat si ne-am imprietenit destul de repede dupa care mi-am dat seama ca imi place de el si am fost impreuna cam 2 luni, in care m-am simtit super tare si era asa de bine doar ca la un moment dat el a cunoscut o fata si acum recent ne-am despartit si el e acum cu fata aia, dar mie inca imi mai place de el...cum sa mi-l scot din cap?

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Nu te mai gandesti la el, nu va mai intalniti daca e posibil, nu ma vorbesti cu el, faci sa dispara tot ce ai de la el. Timpul rezolva tot. Te tii ocupata cu scoala, prietenele, familia, pasiunile tale etc. pana cand durerea dispare.