| tonnelu a întrebat:

de ceva timp in cace am inceput sa am doar vise "perverse" "deocheate" cum vreti voi sa le numiti si nu ca nu miar placea ce se intampla dar se intampla chiar foarte des.As vrea sa va rog sa imi spuneti ce se intampla cu mine si de ce
Va rog fara raspunsuri la caaterinca
Fuundaaaaaa

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ai intrat în pubertate. E normal tot ce se-ntâmplă, dar durează o vreme până te obișnuiești cu asta.

3 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

E clar, daca esti baiat creierul tau prin aceste vise iti sopteste la ureche cum ca ai nevoie de pasarica, poate chiar de multa pasarica si in felul acesta te avertizeaza, e ca un semnal de alarma happy

Răspuns utilizator avertizat
| skate19 a răspuns:

Te maturizezi si tu, vrei pasarica laughing