| helloyou a întrebat:

De curand am facut sex cu prietena mea (ea fiind virgina) actul sexual a iesit cat de cat ok ( din punctul meu de vedere) dupa ce sa terminat actul sexual am mai stat de vorba gen: cum sa simtit, daca sa simtit bine, daca sa simtit rau, daca a simtit placere, etc... ideea este ca mi-a raspuns ca a fost ok, insa nu a fost inebunita de placere cum ar fi auzit ea de la alte fete ca o sa fie cand o sa aiba primul ei contact sexual. Oare sa fiu din cauza marimi penisului meu? sad dau funda!

Răspuns Câştigător
| SSS28 a răspuns:

Hei, hei. Nu ai de ce sa iti faci griji happy nu e din vina ta :3 in prima lor noapte, fetele virgine nu au cum sa simta placere..adica simt, intr-un fel..ca na, sunt cu persoana iubita.dar e dureros pentru ele.atunci cand sunt dezvirginate.deci nu pot sa simta placerea pe care o simte o fata care nu mai este virgina, in timpul actului sexual..asa ca nu iti face griji.problema asta nu tine de tine. O sa se rezolve in timp kiss

8 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Ce placere sa aiba o fata la primul contact sexual?! Asta numai prin filmele porno se intampla. Abia dupa mai mult timp o sa inceapa sa se obisnuiasca cu senzatia si-o sa-i placa mai mult. Multe femei se lauda ca fac si ca dreg, fiindca le place sa se dea mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sarit peste preludiu, ori te-ai luat dupa masturbagii internetului, ca sa te masturbezi inainte de prima partida cu o fata, ai sarit peste preludiu, dar stai linistit, oricum o sa te insele, n-o faci sa rupa patul de placere, o face altul pana sar cearceafurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu din cauza marimii ci din cauza a ceea ce stii sa faci cu el! (ia asta ca o gluma si citeste in continuare)
Prima data nu este prea bine pentru cele mai multe virgine. Daca nu e durere e stressul provenit din folclorul cretin in jurul sexului (cum este pe TPU omniprezenta intrebare despre ruptul atzei). Deocamdata nu ai o problema. Mai incercati de 2-3 ori si abia apoi poti spune ca este ceva in neregula.

| StirAlii27 a răspuns:

Nu

| helloyou explică:

Multumesc pentru răspunsuri, tin sa va spun ca am 11 cm in stare erecta sad am mai facut sex si cu alte fete, dar de la toate am avut aceleasi frustrări, esti dragut dar esti mic, ca esti nu stiu cum... dar nu ma asteptam la asta de la o virgina sad

| helloyou explică:

Multumesc pentru raspuns SSS28 happy, sper sa nu fie problema marimi mele sad o sa vedem in timp ce se intampla, sper sa iasa bine a 2 oara, si sa fiu mai increzator cu marimea mea respectiv 11 cm! Multumesc anticipat inca o data! happy :*

| helloyou explică:

Multumesc pentru raspuns alcyon happy sper doar sa nu fiu eu problema legaturi dragostei dintre noi 2 sad problema "marimi"

| snoopdoggy a răspuns:

Cauta-i clitorisul si freaca-l. O sa ii placa tare.