| Roxidd19 a întrebat:

Deci...happy Daca un baiat ma ia in brate, imi zambeste si se uita ff insistent la mine (ma place)? Pai ...in fiecare zi ma vad cu el si nu stiu ce pot sa fac "ca sa-si dea seama ca-l plac" sau sa putem sta impreuna?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu il placi, el te place, dar nu aveti nici unul curaj sa o spuneti...E adevarat ca una din fazele cele mai dulci din toata povestea de dragoste ce sta sa inceapa.Mai taci un timp,dar,daca vezi ca n-are curaj sa spuna nimic,va trebui sa spargi tu gheata.
Vine vacanta,ce o tot lungiti? Hai,ia-l de mana intr-o zi,si,zambind frumos,intraba-l,ce ma tot zapacesti tu pe mine, mai fiinta, ce vrei de la mine? Poate-si da drumul la gura!

3 răspunsuri:
| fazu a răspuns:

Esti cu capu.frate du-te si zii ce *** simti. daca nu joacate mario acasa si gata

| stelică2695 a răspuns:

Ca sa-l faci sasi dea seama cal placi ghiontestel si tu cu degetul in burta da nu prea tare (o sal gadili) sau fa mai mult contact fizic cu el, oricum eu cred ca el stie deja ca il placi dar e prea timid sau speriat sa faca urmatoru pas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar trebui inainte de conmtact fizic asa de insistent sa discutati? talk to him, spune-i deschis ca il placi, vezi ce spune el, asteapta sa vezi ce intentii are, daca e serios va avea grija de tine si nu te va strange prea tare in brate fara sa iti spuna ca te iubeste mai intai, parearea mrea.