| Mafia21 a întrebat:

e adevarat cand un baiat ii place de o fata si fata respectiva spune ca nu il place pe baiat de fapt il place?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

În majoritatea cazurile da, dar nu mereu.Depinde de fată...

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e adevarat.
Stiu ca te gandesti la o tactica feminina,in care interesul creste printr-un refuz initial,dar cand cineva iti declara ca nu te place,ar fi bine sa observi cu atentie cum se comporta cu tine dupa refuz.
Pentru ca poti avea parte de o nehotarata care initial nici nu se gandea la tine si i-ai placut pe parcurs, care s-a grabit sa-ti spuna ca nu te place, fetele se pot ragandi.
Dar ceea ce ne spui aici, nu e real, poate doar in joaca!

| neutrino a răspuns:

Asemenea prostie inca nu am auzit-o pana acum.

| AndaluziaM a răspuns (pentru neutrino):

rolling on the floor)))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea.

| Nadiiii a răspuns:

Nu