| Constantin_George_2000 a întrebat:

Eu am un penis strambat spre dreapta cu ce mi-ar putea afecta asta in viitor relatiile sexuale cu alte femei?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca e jucaus rezista si stie unde sa intre e ok

| corbulalbrosu a răspuns:

Absolut de loc, trebuie sa fie ferma si teapana cat mai mult timp.

| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca penisul tau este strambat spre dreapta, asta nu te va afecta cu nimic in relatiile tale cu femeile.

| minrest a răspuns:

Cu nimic. Toate sunt strambe.

| losseru a răspuns:

Noaptea pune-l in stanga. dimineata, efect garantat

| NecroIonutz a răspuns:

Majoritateal barbatilor au o curbura a penisului. problema este sa nu fie excesiv de curbata spre o directie (90 grade spre stanga de exemplu)