| dulcik007 a întrebat:

faza e ca imi place de un baiat si nu stiu daca si el simte asta pentru mine, imi puteti da o solutie prin care as putea sa aflu? va rog, dau fundita!

Răspuns Câştigător
| pinkystyleツ a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el si sa i spui ca il simpatizezi poate si el simte acelasi lucru pentru tine.

Sfatul meu este sa uiti de rusine atunci cand vorbesti cu el, iti va fi mult mai usor.
Daca afli ca si el simte acelasi lucru pentru tine poate veti forma un cuplu,happy. Funda, te rog?

1 răspuns:
| Smekeriedefata_7594 a răspuns:

Daca esti mai rusinoasa tu, pune pe altcineva sa afle pentru tine love struck