| devor a întrebat:

Funda!
So, iau anticonceptionale de cateva luni si azi trebuie sa termin folia si sa intru in pauza aceea de 7 zile, dar nu stiu cum mi-a cazut pastila din folie. Daca nu o iau azi, dar am luat-o ieri e ca si cum as fi terminat folia? Pot ramane in acest caz sau ar trebui sa iau o pastila din urmatoarea folie?
Help me urgent pls.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar trebui să GHICIM ce fel de AC iei? rolling on the floor

Poate revi cu precizări...

Toate cele bune!

| devor explică:

Hey.Nu prea le am cu engleza si nici nu am gasit ce cautam.Dar multumesc oricum ca ai incercat happy