| mafiotu69 a întrebat:

Hey,TPU..Ieri eu si iubita mea am planuit sa facem sex, dar eu am avut niste probleme la munca iar ea este suparata pe mine, si crede ca o insel cu alta..Cum pot sa ii scot chestia asta din cap? Help plz!

Funda

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate atata o duce capul este momentul sa va despartiti fete ca ea sunt niste destabilizate isterice psihic daca continui relatia ajungi la nebuni, retragete si cauta una normala la cap

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti!
Trebuie doar sa-i explici si sa o lasi sa rumege ideea!

| seth2016 a răspuns:

Daca e vorba de un eveniment unic o pupi si ii trece.

Daca e vorba de gelozie care dureaza de ceva timp, va invartiti intr-un cerc vicios din care greu se iese.

Amandoi aveti o contributie la gelozie prin felul cum comunicati, va comportati si interactionati. Nu poti spune ca vina e la unul sau la altul. E la amandoi si punctual la niciunul din voi. Nu e unul nebun si altul sanatos la cap. Nebunia e peste tot si punctual nicaieri.

Cercul vicios in care va invartiti poate fi descoperit la o terapie de cuplu. Cand unul din voi nu mai suporta despartirea e o alta solutie.