| Ebasuna a întrebat:

Hey TPU

Imi place de un baiat si nu stiu daca ma place

Inainte el imi scria mult,ma dadea in scranciob si ma apuca de picioare,bff-ul meu i-a zis in gluma sa ma numeasca "pisicuta dulce" si el asa si imi spunea

Totul s-a schimbat de cand a aflat ca il plac

Ma ignora, da seen, nu mai scrie etc

Cand cineva il intreaba daca ma place el schimba subiectul sau i-a zis odata bff-ului meu ca sunt prea mica pentru el (diferenta e de un an dintre noi)

Si totul e schimbat...

Sora lui e pr mea si cand vb pe apel cu ea, el mereu striga "hey deliaaa" (asta e numele meu)

Daca ii scriu foarte rar raspunde...

De cand a aflat ca il plac tot e schimbat

De ce? Ma place? Ma placut?

1 răspuns:
| HazelEyes77 a răspuns:

Daca si a schimbat brusc atitudinea fata de tine inseamna ca nu simte la fel ca tine te vede ca pe o amica probabil. Diferenta de varsta dintre voi nu se pune fiind vorba numai de un an. Se teme probabil sa nu ti dea sperante false si de aceea sta la distanta. Nu vrea sa te faca sa suferi. E de apreciat faptul ca nu te duce cu zaharelul. Iti da de inteles indirect ca nu iti impartaseste sentimentele.