| andreikol a întrebat:

Mentionez: fundita + voturi love struck

Ieri dimineata, verisoara mea m-a intrebat pe mess daca i-am trimis un email si daca m-am semnat --A, iar eu nu i-am trimis. Prima oara am crezut ca e o gluma si ca vrea sa ma sperie, dar mi-a dat acordul sa ii intru pe id si asta am facut si intr-adevar era un mesaj in care scria:,, Anna, tu cu nimeni nu te vei simti bine!" Peste ceva timp am primit si eu pe email un mesaj alaturi de o poza in care zicea:,, Siu toate secretele voastre! etc" alaturi de care era o poza pe care scria:,, Lu claudia ii place de partener! O iubire de care mami si tati o sa afle in curand sau poate nu!" si tot felul de chestii de genu. Mai tarziu, verisoara mea a primit o hartiuta in posta tot de la acest anonim, si eu la fel, am primit o hartiuta pe care scria:,, Lumea e plina de dusmani. Secretele nu sunt in siguranata la mine!" si tot felul de chestii de astea, iar la sfarsit se semneaza Xoxo --A. Eu cu varamea avem anumite secrete pe care numai noi 2 le stim, si acest A le stie straight facestraight face Si nu stim cum. Afla ce vb noi dupa care ne trim mesaje si ne sperie straight face. O colega de-a mea de dans i-a aflat id-ul (i-am dat parola id-ul meu acestei colege, e o prietena ffff buna love struck) si cum spunem i-a aflat id-ul anonimului (ptc anonimul se baza pe faptul ca noi nu putem trimite mesaje Anonim ptc nu ii stiam emailul. I-am trimis si noi semnandu-ne Xoxo-A, si s-a mai potolit dar tot face misto straight face Ce sa facem in privinta asta? Mentionez nu este o gluma straight face Si parintilor nu le putem spune ptc or sa ne creada nebune si inventatoare straight facestraight face App: cred ca pers care face toate chestiile astea se uita la serialul Pretty Little Liars, si stie ca noi ne uitam, ptc prea seama: se semneaza Xoxo --A si mai si trimite biletele prin posta straight face
Vum pot afla cine e aceasta pers?straight face

Scuzati categoria dar e cea mai vizitata straight face

7 răspunsuri:
| anytimeanywhere a răspuns:

Salut :X eu zic ca mai bine te'ai gandi cine iti vrea raul ca sa iti poti da seama cine iti face toate aceste lucruri tie si verisoarei tale.

| AdRiAn_9543 a răspuns:

Du-te la politie cu hartia sa ia amprente! Vorbesc serios! Daca stie unde locuiti e grav, poate intra oricand peste voi cand sunteti singure!

Sau du-te cu e-mailul la politie, si ei o sa ia IP-ul acestei persoane, si cauta in baza de date cui ii se potriveste acel IP (asta daca il are static!)

| andreikol explică:

Tocmai zic: ma uit la acest serial si pers care trim aceste emailuri se uita si stie ca ma uit straight facestraight face si copiaza acest serial straight face si nu e o gluma straight face

| hanibani a răspuns:

Cineva s.a uitat prea mult la „pretty little liars"
sau a citit cartile eventual.happy

| BbyBoop a răspuns:

Wow,e aiurea ce vi se intampla.Dar poate totusi cel mai bine ar fi sa vorbiti cu parintii vostri, aratati-le mail-urile si atunci nu au cum sa nu va creada.Si pana la urma,daca iti place de un baiat,nu este nimic rau in asta, mama ta ar trebui sa inteleaga. Sper sa va lase in pace, nu stiu ce alt sfat v-as putea da.Mult succes.

| Marian1969V2 a răspuns:

Ce gluma...laughing

| Biiiib a răspuns:

Uita`te la serialul Pretty Little Liarslaughing)e exact aceeasi branza cu aceeasi "--A".A=Alison una care fusese "omorata" si le urmareau pe restulbig grin.Sunt doar aiurelitongue.Totusi iti recomand serialulblushing.