| BiancaAndreeaa a întrebat:

O întrebare pentru baieti: Preferati femeile care se epileaza in zona intima sau cele care sunt adeptele stilului natural?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

M-am uitat la filme japoneze si sunt ok fetele de acolo, ce sa spun sunt neutru

| corbulalbrosu a răspuns:

Cu toate ca femeile asiatice si in special cele japoneze nu se epileaza, deoarece exista un cult al "pasaricilor cu freze" (se epileaza obligatoriu doar prostituatele pentru a fi recunoscute), sunt considerate ca fiind femeile cu cea mai desavarsita igiena. Probabil ca putini au intrat in contact cu astfel de femei si si mai putini inteleg "filozofia asiatica" in aceasta privinta.

| neutrino a răspuns:

Epilata, dar nu de tot.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Prima varianta suna mai... frumoasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici, nici. Nu imi plac nici cele chele dar nici padurile ecuatoriale. Deasupra trebuie sa aiba ceva, ingrijit si intretinut frumos. In parti nimic. Iar dedesubt... Daca e ceva dedesubt avem o mare problema!

| JustStitch a răspuns:

Prefer epilata

| CLCQ a răspuns:

Prima varianta, si din cate stiu este si mai usor pentru igiena.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

In timpul actului sexual se elimina anumite substanțe vâscoase, menite sa lubrifieze. Acum imaginează-ți ca acele substanțe vâscoase, se întind de pe un par pubian pe altul
Acum spune tu, Cu sau fără par?

| floringabor a răspuns:

Epilata

| Andrei_Marius_2001 a răspuns:

Care se epileaza.