| anonim_4396 a întrebat:

o intrebare pentru fete : Ce-ai face daca intr-o excursie un baiat dragut care te-ar placea ti-ar face apropouri gen : ce draguta esti, ai prieten?, te-ar imbratisa, ar sta aproape tot timpul cu tine, dar totusi sa-ti placa de acest baiat? daca te-ar intreba daca vrei sa fii impreuna cu el ce-ai raspunde? tinand cont ca ti-ar place alt baiat... mersi mult :*happy.

Răspuns Câştigător
| CookieMonsta a răspuns:

M-as interesa de cantitatea de disperare de prietena din el. Poate nu ma place cu adevarat, sunt extraordinar de multe cazuri.
Sa presupunem ca nu stie lumea ca imi place de alt baiat, calculez procentajul de sanse care il am la el in timp ce ii spun celuilalt ca ma mai gandesc [ timp in care poate incep sa simt ceva si pentru el ] si daca esuez cu cel pe care il plac si nici nu simt ceva pentru celalalt...Nu!

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Greu de spus, dar ce șanse ai la celălalt?
era pentru fete scuze.

| pinkystyleツ a răspuns:

Eu in locul tau as accepta.bye.bafta :*

| Ale14me a răspuns:

Pai daca mi-ar placea altul nu i-as da sperante astuia si sincer pare cam disperat micutul

| Je_1276 a răspuns:

Pei,ia`si spune verde in fata: Pleaca draq de langa mine

| 1992 a răspuns:

Fetelor le place sa fie in centrul atentiei, le plac baietii care stiu sa se faca placuti amuzanti sa fie ingrijiti, daca se incadreaza s-ar putea sa o vrajeascahappy