| MamaNegri a întrebat:

Subt foarte indragostita de un baiat pe care la inceput nu il placea asa de mult. Este coleg cu mine, il vad in fiecare zi. Vorbesc cu el in fiecare zi pe what's app, toata lumea zice ca suntem impreuna pentru ca asa pare. Cand vorbim ne spun pisi printesa si altele. Suntem foarte apropiati. Eu il plac foarte mult ma gandesc numai la el mereu. I-am zis ca il plac si apoi l-am blocat. Dupa o zi l-am deblocat. Insa el nu mi-a zis ca ma place. Si i-am zis ca ma simt foarte naspa in situatia in care sunt si ca nu pot sa uit. Si el a zis ca va face tot posibilul sa ma ajute sa uit si ca e alaturi de mi e si chestii din astea. Dar eu ce sa inteleg din asta? Ajutor. Nu ma pot gandi decat la el.

Răspuns Câştigător
| idontcareeeeee a răspuns:

Posibil să vrea să rămâneţi doar prieteni, gândeşte-te şi tu că oricum dacă aţi fii împreună după v-aţi despărţii şi prietenia dintre voi se va duce, nu ştiu... poate aşa gândeşte şi el.

4 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Din ce am inteles eu din explicatia ta el te place ca prietena, odata ce el se ofera sa te ajuta pentru ca tu suferi din cauza lui.

| Ibrahimovic a răspuns:

Sunteti unul pentru celalalt, e clar. Vorbeste in cel mai serios mod cu el despre o relatie, n-are cum sa nu accepte.

| MidnightR a răspuns:

Incurcat ce-ai scris tu acolo.
Poate tine prea mult la relatia actuala si ii este frica sa nu se distruga sau ii e frica ca se va schimba ceva daca treceti la pasul urmator.

| ȘefuLaValută a răspuns:

"I-am zis ca îl plac, l-am blocat si a doua zi l-am deblocat."
Stie el de ce te place doar ca prietena!