| Myhay619 a întrebat:

Sunt baiat, am 14 ani si simt ca urmeaza primul meu sarut.Nici ea nu cred ca l-a avut pana acum,deci ce sa fac, nu vreau raspunsuri gen "vine de la sine" vreau gen niste intructiuni! FUNDA!

Răspuns Câştigător
| kyliejenner a răspuns:

Serios acum > chiar vine de la sine
Vrei instructiuni? Va apropiati unu de altu si o pupi pe buze (stii tu.a pupa)
Apoi iar iti unesti buzele cu ale ei si experimentati
Poti sa o lingi pe bot sa-i bagi limba in gura (daca te lasa gagica)
Nu exista instructiuni sau reguli pentru sarut. dupa primul sarut o sa-ti dai seama de asta

| Myhay619 explică (pentru kyliejenner):

Sper sa fie cum zici tu, oricum, mai astept raspunsuri!

| Lothar a răspuns (pentru Myhay619):

Sper sa primesti un raspuns cu o ecuatie matematica..sau poate o progresie geometrica
O inveti pe de rost si cand ajungi acolo sa incerci
Sa stii ca fetelor le plac baietii "spontani"

| Myhay619 explică (pentru Lothar):

Man,e primul si cred ca si tu ai fost asa,nu cred ca ai fost ceva gen:"na,asta e, primul sarut ce naiba, o nimica-toata o fac si apoi gata".Nu, chiar nu cred ca a fost asa, daca vrei, povesteste-mi!

| Violeta15 a răspuns (pentru Myhay619):

Salut,am 15 ani, la care a fost si la mine primul sarut la 14 ani)sa stii ca inainte de a o saruta sa va fie buzele inmuiate(ude de saliva)asa va fi mai usor, te apropii de ea si mai intii o saruti pe buze si incet incepi sa intri cu limba si sai atingi limba ei, sa nu te temi ca si ea se va teme, sap invirteste cum vrei limba la dinsa deacum)cam asa

| Lothar a răspuns (pentru Myhay619):

Ce sa-ti povestesc..indoapa-te si tu de gume inainte si da-te pe bot cu crema d`aia de vanilie.e ca sa nu-ti crape buzele sau nu stiu pentru ce e (balsam de buze sau ceva de genu)
Nu ai vrea sa auzi la varsta ta intamplarea pe care am avut-o la primul sarut...ce trebuie sa stii tu e ca o pupi si asta e...crezi sau nu vine de la sine
Te-a invatat cineva sa respiri?

| Myhay619 explică (pentru Lothar):

Man intr-un fel ai dreptate, dar eu sunt mai emotiv si na asta e...

| Lothar a răspuns (pentru Myhay619):

E si normal.dar ai emotii 2-3 secunde dupa ce o pupi iti trec toate emotiile

| Myhay619 explică (pentru Lothar):

Sper sa fie asa...mersi man, parca mi-ai mai dat curaj, tu meriti funda! M-ai incurajat m-ai ales cand ai zis "Te-a invatat cineva sa respiri?"

| Lothar a răspuns (pentru Myhay619):

Mai ales atunci da. faza e ca acel curaj pleaca din inima ta nu din vorbele mele..si orice ai face ai incredere in tine, orice ai face, orice ai alege nu este gresit, este doar o posibilitate

| Myhay619 explică (pentru Lothar):

Acum sunt sigur ca am dat cui trebuie funda, mersi de ajutor si sper sa iasa bine...

13 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Really?-----> laughing Va apropiati unul de celalalt dupa ce ati vorbit ceva si POC magia s-a intamplat. Vezi sa nu ii bagi limba in gura pana o sufoci.hee hee

| kyliejenner a răspuns:

Pai vine de la sine laughing

| Nicolitza a răspuns:

Frate, incearca asta:
-apropie-te de ea incet privind-o in ochi
-la fel de incet cuprinde-o in brate, sau doar iti pui bratele pe talia ei
-apropii capul de al ei, frunte pe frunte, inchizi ochii si incepi sa saruti,
- sa o saruti incet, lin, ca si cum ai savura acel sarut, saruta-i ambele buze, pe rind, o data ce-a de sus, o data ce-a de jos,
- sa nu iti bagi limba din prima seara big grin
dupa sarut stringe-o in brate, tare happy dar sa nu o sufoci, o stringi in brate si ii soptesti ca a fost cel mai frumos moment din viata ta, si ca o iubesti din tot sufletul.
Bafta, sper sa mearga...